Відеодомофон DHI-VTH5341G-W Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 10-дюймовий TFT LCD |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Безпека | 64 / 128bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS |
| Аудіобітрейт | 16 кГц, 16 біт |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Відеокодек | H.264 |
| Операційна система | Android 8.1 |
| Аудіовиходи | Вбудований 1.5Вт динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | Слот під microSD карту до 256Гб |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / 802.11g / 802.11n |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100 Мбіт / с) |
| Мережеві протоколи | IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP |
| Аудіокомпресія | PCM |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | Сенсорна клавіатура (0-9, *, #) |
| Тривожні входи | 8 |
| Живлення | DC 12В, 1А |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% -95% |
| Розміри | 260х170х25 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон DHI-VTH5341G-W Dahua
Dahua DHI-VTH5341G-W – це 10-дюймовий сенсорний IP-відеодомофон на Android 8.1, який можна підключити до локальної мережі через Ethernet і Wi-Fi. Стильний і лаконічний дизайн дозволяє легко впроваджувати пристрій в будь-який інтер'єр. Домофон працює на базі вбудованого процесора з ОС Android 8.1, підтримує мережеві протоколи IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP. 10-дюймовий TFT LCD дисплей з роздільною здатністю 1024x600 пікселів має вбудовану сенсорну клавіатуру від 0 до 9, * і #. Пристрій оснащений всеспрямованим мікрофоном і динаміком, які забезпечують двостороннє спілкування з відвідувачем. Записані фото і відео можна зберегти на картці пам'яті Micro SD, об'ємом до 256 Гб (купується окремо). Для підключення до мережі можна використовувати мережевий інтерфейс RJ45 (10M/100M Ethernet) або Wi-Fi (IEEE802.11b/802.11g/802.11n, 2.4 ГГц), які дозволяють в будь-який час дистанційно контролювати ситуацію: відчиняти двері, переглядати повідомлення та фото, спілкуватися з гостями. Домофон DHI-VTH5341G-W має 8 тривожних входів і 1 тривожний вихід для підключення датчиків і сенсорів, також можна підключити дверний дзвінок. Є інтерфейс RS-485. Живлення здійснюється від джерела DC 12 В або за технологіїєю POE (802.3AF). Споживання в робочому режимі ≤7 Вт, в режимі очікування ≤1.5 Вт.
Ключові властивості та можливості
* Пристрій можна використовувати для організації зв'язку між 4 домофонами (дзвінки можна здійснювати між 3 внутрішніми моніторами, тільки при підключенні до мережі через Wi-Fi).
* Підтримує режим «Не турбувати», також можна встановити часовий період «Не турбувати», наприклад, коли у дітей обідній сон.
* Функція керування ліфтом.
* IP-відеодомофон приймає тривожний сигнал, при спробі злому замка або при спрацьовуванні датчика тривоги. Також, можна активувати функцію самостійного виклику екстрених служб.
* До відеодомофону можна підключити тривожні датчики, які будуть постійно контролювати те, що відбувається, дозволяючи бути впевненим в безпеці вдома.
* У будь-який момент розмови, власник квартири або будинку може зробити фото гостя, також цю функцію можна зробити автоматичною. Це дозволить контролювати вхід в квартиру або будинок, і мати додаткові докази в надзвичайних ситуаціях.
* Функції поліпшення звуку: придушення ехо/DNR.
* IP-монітор можна закріпити на стіну накладним способом за допомогою кронштейна, який йде в комплекті. Діапазон робочих температур від -10°C до +55°C.