вверхвниз

Відеопанель DHI-VTO3211D-P1-S2 Dahua 99-00002968
- Готово до відправки
- Код: 99-00002968
9 315 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеопанель DHI-VTO3211D-P1-S2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 1 / 2.8 ", 2МП CMOS |
| Аудіобітрейт | 16 кГц, 16 біт |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Кути огляду | Г: 129°; В: 74°; Д: 147° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Відеокодек | H.264 |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100M) |
| Мережеві протоколи | SIP; P2P; IPv4; DNS; RTSP; RTP; TCP; UDP |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | Реле |
| Аудіокомпресія | G.711Mu; G.711u; PCM |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | 1 механічна кнопка управління |
| Тривожні входи | 1 |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 182x100x31 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 315 ₴



