вверхвниз

Відеодомофон DHI-VTH5441G Dahua 99-00001819
- Готово до відправки
- Код: 99-00001819
15 750 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон DHI-VTH5441G Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 10" TFT LCD |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Відеокодек | H.264 |
| Операційна система | Linux |
| Аудіовиходи | 1 канал |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Локальне сховище | Вбудований 8 Гб |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100 Мбіт / с) |
| Мережеві протоколи | IPv4, FTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, SIP |
| Аудіокомпресія | G.711a, G.711Mu, G.711u, PCM |
| Метод роботи | Сенсорна клавіатура (0-9, *, #) |
| Тривожні входи | 6 |
| Живлення | DC 12В, 1А |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 260 / 170 / 28 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 750 ₴





