вверхвниз

Відеопанель DHI-VTO2111D-P-S2 Dahua 99-00004547
- Готово до відправки
- Код: 99-00004547
6 435 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеопанель DHI-VTO2111D-P-S2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Камера | 1/4" 1MP CMOS WDR |
| Аудіобітрейт | 16 кГц, 16 біт |
| Кути огляду | Г: 107°; В: 61°; Д: 122° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| WDR | Підтримує |
| Аудіовиходи | динамік |
| Аудіовходи | 1 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Підтримка PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 10/100 Мбіт/с |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | Реле |
| Аудіокомпресія | H.264 |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | механічна кнопка/карта |
| Живлення | 12В DC 1A |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | 135×71×35 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 435 ₴




