Кронштейн DS-1258ZJ Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE5AD0T-VPIT3Z, DS-2CE5AD8T-VPIT3Z, DS-2CD21X, DS-2CD11X |
| Кріплення | Ф101 мм |
| Навантаження | 2 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | 111 / 120 / 161 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Кронштейн DS-1258ZJ Hikvision
Кронштейн настінний для монтажу купольної міні-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CE5AD0T-VPIT3Z, DS-2CE5AD8T-VPIT3Z, DS-2CD21X, DS-2CD11X. Максимальне навантаження 2 кг. Матеріал: пластик ABS + PC, розміри 111x120x161 мм, вага 200 г, колір білий.
Купольні камери відомі компактністю та гарним дизайном. В основному їх розміщують на стелі, але іноді виникає необхідність настінного монтажу. Для цього знадобиться DS-1258ZJ. Універсальний кронштейн, який підходить до кількох серій відеокамер Hikvision. Це легка та невелика пластикова конструкція, що складається з ніжки кріплення, а також майданчика для встановлення пристрою. До стіни або колони кронштейн прикручується саморізами. Розміщена таким чином камера може виконувати свої функції в найбільш зручному місці. У надійності фірмового аксесуара можна не сумніватися. Навантаження розраховане досить серйозне – до 2 кілограм. Найкраще ця модель підходить для IP-відеокамер. Вони виглядатимуть максимально естетично. Подібним чином, засоби спостереження часто встановлюють на вулиці або у приміщеннях з високими стелями.