
Кронштейн DS-1258ZJ black Hikvision 99-00001907
- Готово до відправки
- Код: 99-00001907
405 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Кронштейн DS-1258ZJ black Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE5AD0T-VPIT3Z, DS-2CE5AD8T-VPIT3Z, DS-2CD21X, DS-2CD11X |
| Кріплення | Ф101 мм |
| Навантаження | 2 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS + PC |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 111 / 120 / 161 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴

