вверхвниз

Кронштейн DS-1605ZJ Hikvision 10000001411
- Готово до відправки
- Код: 10000001411
1 507 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Кронштейн DS-1605ZJ Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2DE4A220IW-DE, DS-2DE4A320IW-DE |
| Навантаження | 5 кг |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | Ø171 / 158 / 228 мм |
| Вага | 1120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 507 ₴



