вверхвниз

Кронштейн DS-1693ZJ-S Hikvision 99-00000374
- Готово до відправки
- Код: 99-00000374
8 894 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Кронштейн DS-1693ZJ-S Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | системи позиціонування |
| Навантаження | 50 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 500 / 200 / 190 мм |
| Вага | 5700 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 894 ₴


