вверхвниз

Відеопанель DS-KB2411T-IM Hikvision 99-00005058
- Готово до відправки
- Код: 99-00005058
2 147 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеопанель DS-KB2411T-IM Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 1/2.7" CMOS |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Кути огляду | Г: 66.2°,В: 37.2° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований мікрофон |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 128х42х25 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 147 ₴




