вверхвниз

Бездротовий маршрутизатор RG-EW1200 Ruijie 99-00007407
- Готово до відправки
- Код: 99-00007407
1 799 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Бездротовий маршрутизатор RG-EW1200 Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| Кількість портів | 4 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100M WAN |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11b/g/n; 802.11a/n/ac: 5.150 - 5.350 ГГц, 5.47 - 5.725 Ггц |
| Живлення | DC12В 0.6A |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Підключення | Бездротове |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0° C ~ +45 ° C |
| Розміри | 182 x 120 x 32 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴








