Зарядна станція EcoFlow DELTA (1260 Вт·г)
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 1800 Вт (сплеск 3300 Вт) загалом 230 AC (50 Гц) |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 1260 Вт*год |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Кількість циклів | 800 циклів до 80%+ потужності |
| Випробування/тестування та сертифікація | UL CE FCC RoHS PSE |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
| Температура розряду | -20 °C ~ +45 °C |
| Час повної зарядки від розетки змінного струму | 1.6 години |
| Тип комірки | 18650 |
| Вхідна потужність (живлення) зарядки AC Charge | X-Stream Charge 1200 Вт макс |
| Вхід для сонячної панелі | 400 Вт 10-65 В DC, 10A макс |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12 В/24 В AC, 8 А макс |
| Вихідна потужність автомобільної зарядки | 108.8 Вт, 13,6 В постійного струму, 8 А макс |
| Час повної зарядки від сонячної панелі | 3.5-7 год. (3 панелі 160 Вт), 4-8 год. (4 панелі 110 Вт) |
| Час повної зарядки від автомобільної зарядки | 13.5 год. |
| Швидка зарядка USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1.5 А, 18 Вт макс. |
| Спосіб зарядки | Автомобільний адаптер, Акумулятор, Генератор, Розетка AC, Сонячна панель |
| Вхід (напруга, струм) для зарядки змінного струму | 220-240 В~50 Гц/60 Гц, 10 А |
| Вихід USB-C | 5 В / 9 В /15 В / 20 В / 3 А, 60 Вт Макс, на порт |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Застосування | Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Колір | Чорний з сірим |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Вага | 14 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Зарядна станція EcoFlow DELTA (1260 Вт·г)
EcoFlow DELTA портативна електростанція. Розроблена таким чином, щоб ви могли брати енергію з собою та живити свої прилади. Це потужний генератор з батареєю.
Найшвидша у світі зарядна станція заряджається в 2-3 рази швидше, ніж більшість портативних електростанцій на ринку. 0-80% менше ніж за годину.
Величезна ємність 1,2 кВт·год. Для портативності не потрібно жертвувати потужністю. DELTA — це акумуляторний генератор потужністю 1,2 кВт·год. Вистачить на години резервного живлення.
Потужність для майже будь-чого. DELTA може підтримувати навіть потужні саморобні інструменти потужністю до 1800 Вт (скачок 3300 Вт, чиста синусоїда). Це робить її найкращою портативною електростанцією такого розміру.
Сонячна зарядка, зарядка автомобіля та інше. Заряджайтеся повністю за 4 години за допомогою сонячних панелей EcoFlow. У подорожі? Під’єднайте пристрій до порту автомобіля та заряджайте його на ходу.
Живлення 11 пристроїв одночасно. Усі порти, які вам коли-небудь знадобляться для вашого обладнання. Живлення до 11 пристроїв одночасно через розетки змінного, постійного струму або USB.
Завжди тримайте під контролем будь-яку ситуацію з DELTA і тримайте свої пристрої завжди підключеними. DELTA має величезну потужність 1260 Вт·год, яка ідеально підходить для відключень електроенергії, пригод на природі та професійної роботи.
Будьте готові до будь яких ситуацій
DELTA має величезну потужність 1260 Вт·год, яка забезпечує повну зарядку ваших домашніх пристроїв під час відключення електроенергії та аварійних ситуацій.
Найшвидші в світі портативні зарядні станції
EcoFlow має найшвидші у світі зарядні станції. DELTA заряджається від 0 до 80% менше ніж за годину, забезпечуючи швидкий приріст потужності навіть у найгірших ситуаціях.
Живлення ваших основних пристроїв
Завдяки 4 розеткам змінного струму (загальна номінальна потужність 1800 Вт, розетки з чистою синусоїдою) DELTA дає змогу живити основні пристрої, коли ви перебуваєте вдома, і потужні електроінструменти, коли ви працюєте на вулиці.
Комплектація:
1. EcoFlow DELTA
2. Сумка DELTA
3. Кабель для зарядки сонячної панелі 3,5 м від MC4 до XT60
4. Кабель для зарядки змінного струму довжиною 1,5 м
5. Кабель для зарядки автомобіля 1,5 м
6. Посібник користувача
7. Гарантійний талон