вверхвниз

Точка доступу RG-RAP2200(E) Ruijie 99-00007408
- Готово до відправки
- Код: 99-00007408
7 295 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Точка доступу RG-RAP2200(E) Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac |
| Інтерфейси | 2x 10/100/1000Base-T, PoE/LAN1 PoE |
| Антена | 2.4G: 2dBi,5G: 2dBi |
| Живлення | DC 12В/1.5A, 802.3af/802.3at |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Особливості моделі | Кількість клієнтів, що рекомендується: 80 (16 на 2,4 ГГц, 64 на 5 ГГц) |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Всередині |
| Розміри | 194 / 194 / 35 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип антени | Внутрішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 295 ₴





