вверхвниз

Точка доступу RG-RAP2260(G) Ruijie 99-00008416
- Готово до відправки
- Код: 99-00008416
10 019 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Точка доступу RG-RAP2260(G) Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 6 (802.11ax) |
| Продуктивність | До 574 Мбіт/с при 2,4G; До 1201 Мбіт/с у 5G; 1,775 Gbp на точку доступу |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11ax, 802.11ac wave2/wave1, 802.11a/b/g/n |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Інтерфейси | 2 10/100/1000M Base-T , PoE/LAN1 |
| Антена | 2.4G 2x2MIMO, 5G 2x2MIMO |
| Живлення | DC 12В/1.5A |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Особливості моделі | Рекомендована кількість клієнтів: 100 |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Всередині |
| Розміри | 194 / 194 / 35 мм |
| Вага | 560 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип антени | Внутрішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 019 ₴





