вверхвниз

Точка доступу RG-RAP2260(E) Ruijie 99-00008417
- Готово до відправки
- Код: 99-00008417
14 975 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Точка доступу RG-RAP2260(E) Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 6 (802.11ax) |
| Продуктивність | до 800 Мбіт/с при 2,4G; до 2402 Мбіт/с в 5G; 3,202 Gbp на точку доступу |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11ax, 802.11ac wave2/wave1, 802.11a/b/g/n |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Інтерфейси | 2 10/100/1000M Base-T , PoE/LAN1 |
| Антена | 2.4G 4x4MIMO, 5G 4x4MIMO |
| Живлення | DC 12В/1.5A |
| Потужність споживання | 25 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Особливості моделі | Рекомендована кількість клієнтів: 120 |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Всередині |
| Розміри | 220 / 220 / 35 мм |
| Вага | 1.05 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип антени | Внутрішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 975 ₴





