вверхвниз

Точка доступу RG-RAP6260(G) Ruijie 99-00008418
- Готово до відправки
- Код: 99-00008418
21 719 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Точка доступу RG-RAP6260(G) Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 6 (802.11ax) |
| Продуктивність | До 575 Мбіт/с 2,4G; До 1200 Мбіт/с 5G; Всього 1775 Мбіт/с на точку доступу |
| Підтримка PoE | PoE/PoE+ (802.3af/at) |
| Інтерфейси | 1 порт Ethernet 10/100/1000 Base-T підтримує PoE IN; 1 порт 100/1000 Base-X SFP |
| Антена | 2.4G 2x2MIMO, 5G 2x2MIMO |
| Живлення | PoE |
| Потужність споживання | 17 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Особливості моделі | Рекомендована кількість клієнтів: 100 |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Ззовні |
| Клас захисту | IP68 |
| Робоча температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 298 / 298 / 65 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип антени | Зовнішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 719 ₴




