вверхвниз

PoE-комутатор RG-ES209GC-P Ruijie 99-00008402
- Готово до відправки
- Код: 99-00008402
9 287 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
PoE-комутатор RG-ES209GC-P Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Керування потоком | Підтримує |
| Швидкість пересилання пакетів | 13.4 мп/с |
| VlLAN | Підтримує 16х |
| Віддзеркалення портів | Підтримує |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Буферна пам'ять | 1.5 Мбіт/с |
| Кількість портів | 9 |
| Пропускна здатність | 18 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100/1000 Base-T |
| PoE | Так |
| Живлення | 100-240В АС |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт (бюджет 120 Вт) |
| Потужність споживання | 130 Вт |
| Блискавкозахист | 6кВ повітря, 4кВ контакт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 202 х 108 х 28 мм |
| Вага | 1.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 287 ₴







