IP відеопанель 2Mp Neolight SOLO IP Graphite
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 110° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Відчинення воріт | Так |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Відімкнення замка | Так |
| Живлення | 12V DC/PoE |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Особливості моделі | Підсвічування кнопок |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -30 ~ + 60 ° C |
| Розміри | 131 / 47 / 20 мм |
| Вага | 650 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару IP відеопанель 2Mp Neolight SOLO IP Graphite
IP панель виклику Neolight SOLO IP Graphite на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 2 Мп, підтримкою стандарту відеосигналу IP.
Застосування
Відеопанель домофона використовується для забезпечення безпеки та зручності в багатоквартирних будинках, приватних котеджах, офісах та комерційних приміщеннях. Цей пристрій дозволяє вам бачити та чути відвідувачів перед тим, як відчинити двері, що суттєво підвищує рівень захисту. Відеопанель оснащена високоякісною камерою, що забезпечує чітке зображення в будь-який час доби, а також інтегрованим мікрофоном та динаміком для двостороннього зв'язку.
Ключові властивості та можливості
* Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 2 Мп (1080p) і широким кутом огляду 110°. Формат відеостиснення H.265.
* Підтримка стандарту відеосигналу IP, сумісність з усіма IP відеодомофонами Neolight.
* Мережевий інтерфейс RJ45 10/100M.
* Інфрачервоне підсвічування з датчиком освітленості дальністю до 5 метрів дозволить розрізнити об’єкти при слабкому освітленні.
* Реле для відімкнення підключеного електрозамка та воріт.
* Підсвічування кнопки виклику, можливість підключення кнопки виходу.
* Автоматичне налаштування посилення мікрофона та гучномовця, шумо- та ехопригнічення.
* Підтримка режимів True Day/Night – кольорове зображення вдень та чорно-біле вночі завдяки ІЧ-фільтру, DNR – цифрове подавлення шуму, Smart IR – зменшення інтенсивності ІЧ підсвічування, коли людина підходить близьео до відеопанелі.
* Підтримується живлення DC 12 В, а також через PoE.
* Накладний монтаж.
* Металевий корпус підійде для використання на вулиці.
Особливості встановлення
Рекомендована висота встановлення панелі виклику – 1.5-1.6 м. Підʼєднати панель виклику SOLO IP до мережі можна тільки за допомогою LAN кабелю.