Відеодомофон ALPHA IPW WHITE Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Підтримка панелей виклику / камер | 4 панелі виклику + 4 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P |
| Підтримка мобільного застосунку | NeoLight |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Відчинення воріт | Необхідний адаптер NL-GT01 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Аудіо,Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | 12 В DC, AC 220 В, PoE |
| Особливості | MP3-мелодії,Автовідповідач,Вбудований LAN,Фоторамка |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик + акрил |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 187 / 136 / 21 мм |
| Вага | 470 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон ALPHA IPW WHITE Neolight
NeoLight ALPHA IPW - перший повноцінний IP відеодомофон від TM Neolight! Проте не потрібно бути IT спеціалістом, щоб налаштувати його на роботу, підʼєднати панелі виклику чи відеокамери. Все дуже просто та зрозуміло навіть для тих, хто ніколи не мав справи з IP системами.
Застосування
Ідеальний лаконічний дизайн з максимальними можливостями: Wi-Fi, Full HD 1080р (1920х1080), IPS екран з високою роздільною здатністю 1024 х 600, запис відео та аудіо за рухом одночасно на 4 канали, улюблена mp3 мелодія на виклик. ALPHA IPW дозволяє переадресовувати виклик з відеопанелі на мобільний додаток "NeoLight" (iOS, Android), встановлений на смартфоні або планшеті. Для коректної роботи необхідне стабільне інтернет-підключення у приміщенні, де знаходиться домофон. Для з'єднання ALPHA IPW з роутером чи з панелями виклику можна використовувати Wi-Fi або LAN з'єднання.
Основні функції мобільного додатку "NeoLight":
Підтримка “push” повідомлень про вхідні виклики та рух (за потреби).
Повідомлення про пропущені виклики з датою, часом та фото відвідувача.
Відеовиклик від відвідувача.
Спілкування з відвідувачем, керування замком та воротами.
Запис фото/відео з панелі виклику або камер.
Доступ до перегляду відеоархіву в моніторі.
Перегляд панелі виклику та камер, підключених до домофону, в режимі очікування (без отримання вхідного виклику).
Вибір роздільної здатності між SD/HD в залежності від якості зв'язку.
Дуплексний аудіозв'язок.
Особливості відеодомофону NeoLight ALPHA IPW:
Вбудований модуль Wi-Fi для переадресації виклику на телефон/планшет, бездротового з'єднання з панелями виклику та відеокамерами, віддаленого відкриття замку/воріт, перегляду камер, архіву та ін. за допомогою додатку "NeoLight".
LAN порт для підключення до роутеру мережевим кабелем при нестабільному сигналі Wi-Fi в приміщенні, де знаходиться монітор ALPHA IPW.
IPS матриця з сенсорним екраном забезпечує покращену передачу кольору та максимально можливий кут огляду у таких LCD моніторів - 178°. Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того, на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.
Full HD роздільна здатність високої яості (1080р) - відеодомофон ALPHA IPW підтримує роздільну здатність вхідного сигналу до 1080р як від панелі, так і від камери на будь-якому каналі.
Підключення 8 каналів (панелі виклику + відеокамери) та 6 моніторів в системі інтерком.
Автоматичне додавання панелей виклику, підключення може здійстини навіть дитина.
Запис відео разом із аудіо відбувається зі швидкістю 30 к/сек і роздільною здатністю до 1920х1080 одночасно по 4 каналам, і може вестися за рухом, постійно або за розкладом. Тепер ви можете бачити та чути без втрати якості, що відбувається за вашими дверима тоді, коли вас немає вдома.
Режим квадратора для перегляду та моніторингу
Використання у якості IP телефону (SIP)
Тонкий Slim корпус та вбудований блок живлення - монітор ALPHA IPW підключається безпосередньо до живлення 220В, але також має можливість підключення до зовнішнього блоку живлення 12B та PoE.