Відеодомофон MEZZO IPW Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 8 |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/576i |
| Підтримка мобільного застосунку | NeoLight |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Відчинення воріт | Необхідний адаптер NL-GT01 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | Кнопка керування воротами |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик + акрил |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 255 / 180 / 21 мм |
| Вага | 860 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон MEZZO IPW Neolight
Відеодомофон Neolight Mezzo HD WF White - оновлена і вдосконалена модель Mezzo:
* вбудований модуль WiFi, LAN;
* підтримка Full HD, роздільна здатність високої чіткості (1080р) від панелі/камери;
* одночасний запис відео разом з аудіо зі швидкістю до 25 к/сек і роздільна здатність до 1920х1080;
* можливість одночасного підключення Full HD панелі/камери і багатоквартирної панелі старого зразка;
* рекомендовано використовувати з викличної панеллю Neolight Prime HD для отримання найкращої картинки.
Застосування
Домофон NeoLight Mezzo HD WF- сучасний, надійний і зрозумілий у використанні. Оснащений сенсорним ємнісним 10-дюймовим монітором високої роздільної здатності для контрастного, чіткого і насиченого зображення. Вбудований модуль Wi-Fi для переадресації виклику на телефон / планшет, віддаленого відкриття замку / воріт, перегляду камер і т.д. за допомогою програми "NeoLight". LAN порт для підключення до роутера мережевим кабелем при нестабільному сигналі Wi-Fi в приміщенні, де знаходиться монітор Mezzo HD WF.
Записує відео і аудіо по одному з каналів (підключена виклична панель або камера), доступна запис на вимогу (натиснувши на корпусі кнопку під час надійшов виклик від), за розкладом або при спрацьовуванні детектора руху. Зняті дані зберігаються на зовнішній карті пам'яті microSD (є слот). Є можливість перегляду архіву записів відеореєстратора на смартфоні, через мобільний додаток Neolight.
Монітор здатний працювати з 4 відеопристроїв в різній комбінації: 2 (1) викличні панелі і 2 (3) відеокамери, а також 3 додаткових відеодомофона.
Пристрій виконаний в пластиковому корпусі білого кольору. Воно добре зарекомендувало себе в роботі при температурі від 0 ° С до 40 ° C і вологості повітря до 95%. Живлення монітора: 220В (вбудований блок живлення).
Ключові властивості і можливості
* Підтримка Full HD роздільна здатність високої чіткості (1080р) від панелі/камери;
* Сенсорний 10-дюймовий екран з високою роздільною здатністю;
* Роздільна здатність екрану 1024 х 600;
* Вбудований модуль WiFi, LAN;
* Графічне меню;
* запис відео по руху з панелі виклику або додаткової відеокамери (запис по одному відео каналу);
* Одночасний запис відео разом з аудіо зі швидкістю до 25 к/сек і роздільною здатністю до 1920х1080;
* Можливість одночасного підключення Full HD панелі/камери і багатоквартирноїАнелі старого зразка;
* Слот для карти пам'яті до 128 ГБ;
* Медіаплеєр, фоторамка;
* Автовідповідач, запис повідомлень;
* Підтримка 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона; 1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона;
* Живлення: 220В (вбудований блок живлення).