Блок живлення LRS-50-12 Mean Well
| Бренд | Mean Well |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 4.2 А |
| Вихідна потужність | 50.4 Вт |
| Вхідна напруга | 85-264 В АС / 120-373 DC |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Тип виконання | Металевий перфорований корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 99 / 82 / 30 мм |
| Вага | 230 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Блок живлення LRS-50-12 Mean Well
Блок живлення Mean Well LRS-50-12, з 1 каналом навантаження. Вихід: потужність 50.4 Вт, напруга/струм: 12 В/4.2 А; вхідна напруга AC 85-264 В / DC 120-373 В. Металевий перфорований корпус.
Застосування
Блок живлення Mean Well LRS-50-12 має широке промислове та побутове застосування, зокрема, в системах контролю доступу, домашній автоматизації, промисловій автоматизації, для живлення електромеханічного обладнання тощо.
Ключові властивості та можливості
* Широкий діапазон вхідної напруги AC 85-264 В / DC 120-373 В.
* 1 канал навантаження. Вихідні параметри: потужність 50.4 Вт, вихідна напруга/струм: 12 В/4.2 А.
* Стійкість до стрибку напруги до AC 300 В (протягом 5 секунд).
* Низьке споживання за відсутності навантаження до 0.2 Вт.
* Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
* Висока вібро- та ударостійкість – до 5G.
* Світлодіодна індикація робочого стану.
* Охолодження за рахунок вільної конвекції повітря.
* Великий діапазон робочих температур від -30 °C до +70 °C.
* Виконаний у металевому перфорованому корпусі, компактний розмір стандарту 1U (висота всього 30 мм).