вверхвниз

Додаткова батарея EcoFlow RIVER Pro Extra Battery (720 Вт·год) 43-00335
- Готово до відправки
- Код: 43-00335
25 199 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Додаткова батарея EcoFlow RIVER Pro Extra Battery (720 Вт·г)
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Кількість циклів | 800 циклів до 80%+ потужності |
| Випробування/тестування та сертифікація | UL CE FCC RoHS PSE |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
| Температура розряду | -20 °C ~ +45 °C |
| Час повної зарядки від розетки змінного струму | 1.6 години |
| Серія | EcoFlow River |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 288 / 180 / 210 мм |
| Вага | 7.3 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 199 ₴






