Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (3600 Вт·г)
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 3600 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 розетки, 230 В/16 А, загальна потужність 3600 Вт (Сплеск 7200 Вт) |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Кількість циклів | 3500 циклів до 80% потужності, 6500 циклів до 50% потужності |
| Хімія батареї/акумулятора | LFP (батарея LiFePO4) |
| Вхід для сонячної панелі | 1600 Вт Макс, 11-150 В, 15 А |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12 В/24 В AC, 8 А макс |
| Вихідна потужність автомобільної зарядки | 12.6 В/10 А, 126 Вт макс |
| Додатковий (розумний) акумулятор | Підтримка до двох DELTA Pro Smart Extra Battery/Smart Generator |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 4500 Вт |
| Порт Anderson | 12.6 В, 30 А |
| Швидка зарядка USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1.5 А, 18 Вт макс. |
| Вхід (напруга, струм) для зарядки змінного струму | 2900 Вт Макс, 230 В~12,5 А |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А, 12 Вт |
| Вихід USB-C | 2 порти 5 В / 9 В / 12 В / 15 В / 20 В, 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12.6 В, 10 А, 126 Вт |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| Розміри | 635 / 285 /416 мм |
| Вага | 45 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (3600 Вт·г)
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro має ємність 3.6 кВт·год, яку можна збільшити до 25 кВт·год. Ви можете інтегрувати його безпосередньо з домашніми ланцюгами за допомогою Smart Home Panel. Ідеально підходить для домашнього резервного живлення.
DELTA Pro отримує перевагу в галузі, коли мова йде про вихід змінного струму. Завдяки потужності 3600 Вт ви можете живити такі прилади як сушарки, блоки змінного струму тощо. Потрібно ще більше енергії? Об’єднайте два пристрої разом, щоб отримати величезну потужність 7200 Вт за допомогою панелі Smart Home.
Розширювана екосистема DELTA Pro – це більше, ніж портативна електростанція. Її можна розширити за допомогою додаткових батарей, розумних генераторів і навіть панелі Smart Home. Керуйте всім за допомогою пульта дистанційного керування DELTA Pro або телефону за допомогою програми EcoFlow.
Найшвидша в світі портативна зарядна станція DELTA Pro може заряджатися одним із 6 способів. Це перша, яку можна заряджати від електростанції, а також може навіть заряджати, комбінуючи методи для досягнення швидкої зарядки у 6500 Вт.
Представляємо першу в світі портативну домашню батарею з екосистемою, що розширюється, та інтелектуальним управлінням, що допоможе зменшити рахунки за електроенергію та бути готовим до будь яких ситуацій. EcoFlow DELTA Pro — це наступний стрибок у портативних технологіях живлення, що пропонує вам безпеку та незалежність живлення, де б ви не були.
Для будь-якої ситуації.
DELTA Pro забезпечує потужність до 25 кВт·год — від живлення світла до екстремальних навантажень, які тривають кілька днів поспіль. Завдяки цьому ви захищені від будь-якої ситуації.
Весь вихід змінного струму, який вам знадобиться.
Один пристрій DELTA Pro має вихідну потужність змінного струму 3600 Вт, яку можна розширити до 4500 Вт за допомогою технології X-Boost. Живлення 99.99% потужних пристроїв вдома, на вулиці або на роботі. Ви навіть можете об’єднати два пристрої разом, щоб отримати 7200 Вт за допомогою Smart Home Panel.
Найшвидша зарядка у світі.
MultiCharge забезпечує рекордну швидкість на рівні 6500 Вт.
Повна зарядка за 1.9 години.
Технологія зарядки X-Stream від EcoFlow не тільки швидка, але й безпечна. Система керування акумулятором забезпечує безпеку та довговічність, поки ви повністю зарядите DELTA Pro від стандартної розетки змінного струму за 1.9 години*.
Заряджайтеся по всьому світу.
Вперше з портативною електростанцією ви можете заряджатися по всьому світу. Цей унікальний метод зарядки забезпечує швидку зарядку потужністю до 3400 Вт.
Перейдіть до поновлюваних джерел із сонячною зарядкою 1600 Вт.
Набір сонячних продуктів EcoFlow надає вам економічно ефективне відновлюване джерело енергії. Ви можете використовувати сонячну енергію для зарядки DELTA Pro і всього за 2.8-5.6 години ви отримаєте повний заряд. DELTA Pro має широкий діапазон напруги від 11-150 В, що робить його сумісним з 90% сонячних панелей сторонніх виробників з роз’ємами MC4.