Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (1612 Вт·г)
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | Чиста синусоїда, загальна 2000 Вт (сплеск 4600 Вт), 230 В~ (50 Гц/60 Гц) |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 1612 Вт*год |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Кількість циклів | 500 циклів до 80%+ потужності |
| Випробування/тестування та сертифікація | CE WEEE CTP RCM KC |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
| Температура розряду | -20 °C ~ +45 °C |
| Час повної зарядки від розетки змінного струму | 1.6 години |
| Час повної зарядки від сонячної панелі | 3.4-6.8 год. (4 панелі 400 Вт), 4.5-9 год. (4 панелі 110 Вт) |
| Час повної зарядки від автомобільної зарядки | 16.8 год. |
| Додатковий (розумний) акумулятор | Підтримує до 2 додаткових акумуляторів DELTA Max Extra Battery (продаються окремо) |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 3000 Вт |
| Розумний генератор | Підтримується (продається окремо) |
| Швидка зарядка USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1.5 А, 18 Вт макс. |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А, 12 Вт |
| Вихід USB-C | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 В 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід DC5521 | 12.6 В/3 А, на порт |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В/24 В, 8 А |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Wi-Fi | Так |
| Застосування | Для всього будинку,Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Колір | Чорний з сірим |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 497 / 242 / 305 мм |
| Вага | 22 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (1612 Вт·г)
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 розширює потужність до 5.6 кВт-год за допомогою додаткових батарей, забезпечуючи живлення вашого дому в будь-якій надзвичайній ситуації.
Швидка подвійна зарядка: заряджається від 0 до 80% за 1 годину, поєднавши зарядку змінним струмом та інтелектуальний генератор EcoFlow.
Живлення кількох пристроїв: шукаєте щось для живлення таких важких пристроїв, як холодильник і сушарка? Завдяки X-Boost DELTA Max з легкістю обробляє пристрої потужністю до 3000 Вт.
Портативний сонячний генератор: залишайтесь увімкненим незважаючи ні на що. DELTA Max підключається до 2х сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт для забезпечення максимальної швидкості зарядки 800 Вт.
Резервне живлення вашого будинку під час відключень електроенергії за допомогою DELTA Max. Завдяки розширеній потужності, яка досягає 5.6 кВт·год, подвійній зарядці та можливості живити домашні пристрої, ваша техніка можете залишатися увімкненою в будь-якій ситуації.
Розширюване домашнє резервне живлення
Один блок DELTA Max має потужність 1612 кВт-год, яку можна розширити до 5.6 кВт-год за допомогою розумних додаткових акумуляторів DELTA Max. Це означає, що коли відключається світло, ви можете продовжувати живити свої важливі домашні пристрої, такі як холодильник і освітлення, протягом кількох годин.
Зручна і швидка подвійна зарядка
DELTA Max безпечно та швидко заряджається від 0 до 80% всього за 1 годину. Якщо ви шукаєте ще швидший спосіб зарядити DELTA Max, ви можете комбінувати змінний струм із інтелектуальним генератором, змінний струм із сонячною батареєю або розумний генератор із сонячною батареєю.
Живлення 99% ваших домашніх пристроїв
Завдяки технології X-Boost від EcoFlow DELTA Max може живити потужні пристрої потужністю до 3000 Вт. Це означає, що під час відключення електроенергії ви можете продовжувати живити свій холодильник, сушарку тощо.
Використовуйте силу сонця
DELTA Max підключається до 2х сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт для забезпечення максимальної швидкості зарядки 800 Вт. Завдяки діапазону напруги від 11 до 100 В і роз’єму MC4 ви також можете підключити інші сонячні панелі до вашого DELTA Max. Навіть під час холодних або похмурих днів інтелектуальний алгоритм відстеження максимальної точки потужності (MPPT) автоматично виявляє напругу та струм в режимі реального часу, щоб забезпечити вам оптимальну генерацію сонячної енергії протягом дня.