Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (720 Вт·г)
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Кількість циклів | 800 циклів до 80%+ потужності |
| Випробування/тестування та сертифікація | UL CE FCC RoHS PSE |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
| Температура розряду | -20 °C ~ +45 °C |
| Час повної зарядки від розетки змінного струму | 1.6 години |
| Вхідна потужність (живлення) зарядки AC Charge | X-Stream Charge 660 Вт макс |
| Вихідна потужність автомобільної зарядки | 10 А Макс, 13.6 В постійного струму, 136 Вт |
| Час повної зарядки від сонячної панелі | 4-8 год. (2 панелі 110 Вт), 6-12 год (1 панель 160 Вт) |
| Час повної зарядки від автомобільної зарядки | 8 год. |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 1800 Вт |
| Швидка зарядка USB-A | 1 порт, 5 В, 2.4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1.5 А, 18 Вт макс. |
| Спосіб зарядки | Автомобільний адаптер, Розетка AC, Сонячна панель |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А, 12 Вт |
| Вихід USB-C | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 В 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід DC5521 | 13.6В/3 А, на порт |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В постійного струму 8 А Макс |
| Серія | EcoFlow River |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 228 / 185 / 235 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (720 Вт·г)
УНІВЕРСАЛЬНИЙ ТА ЛЕГКИЙ. Використовуйте до 9 пристроїв за раз. При ємності 720 Вт·год та вазі всього 7,6 кг це одна з найкращих альтернативних портативних зарядних станцій для кемпінгу, професійної роботи, та будь ских творчих ідей.
НАЙШВИДША В СВІТІ ПІДЗАРЯДКА. Запатентована функція X-Stream забезпечує заряд акумулятора RIVER Pro від 0 до 80% протягом однієї години і повністю станція заряджається всього за 1,6 години.
ПОДВІЙНА ЄМНІСТЬ. Додайте додатковий акумулятор RIVER Pro, щоб подвоїти ємність до 1440 Вт·год. Це робить його чудовим резервним джерелом живлення для холодильників або як частину автономної системи живлення.
ЗБІЛЬШЕНА ВИХІДНА ПОТУЖНІСТЬ. З увімкненою X-Boost вихідна потужність RIVER Pro може живити деякі пристрої до 1800 Вт. Цього вистачає на 80% пристроїв, інструментів та приладів.
Пориньте в дику природу з величезною ємністю акумулятора 720 Вт·год. RIVER Pro — це потужний інструмент для ваших пригод поза мережею. Тримайте декілька пристроїв увімкненими одночасно та заряджайте їх за рекордні терміни за допомогою автомобільних, сонячних або стандартних розеток змінного струму.
Найшвидші у світі зарядні станції
EcoFlow має найшвидші у світі зарядні станції. RIVER Pro заряджається від 0 до 80% менше ніж за годину або повністю за 96 хвилин.
Центральна частина вашої пригоди
Живлення до 9 пристроїв одночасно з усіма необхідними портами.
Йти далі
Надовго? Подвійна ємність RIVER Pro до 1440 Вт·год із додатковим акумулятором, який підключається безпосередньо до вашого пристрою дозволить зробити ще більший запас автономності.
Більше потужності
Запатентована технологія EcoFlow X-Boost змінює правила гри. Увімкніть його, щоб живити прилади високої потужності до 1800 Вт. Цього достатньо для живлення фена, пилососа.
Три простих способи зарядки
Сонячна зарядка
Використовуйте енергію сонця, підключивши до двох сонячних панелей потужністю 110 Вт. Станція буде повністю заряджена через 4-8 годин.
Автомобільна зарядка
Вирушаєте в подорож? Зарядіть станцію всього за 8 годин, підключивши її безпосередньо до автомобіля за допомогою автомобільного адаптера.
Розетка
Підключіть його до будь-якої стандартної розетки змінного струму, щоб швидко зарядити. Менше ніж за 1 годину від 0 до 80% - завдяки режиму X-Stream.
Комплектація:
* Портативна електростанція EcoFlow RIVER Max
* Кабель DC5521-DC5525
* Зарядний кабель від MC4 до XT60 довжиною 1,5 м.
* Зарядний кабель змінного струму довжиною 4,1 м.
* Автомобільний зарядний кабель довжиною 1,5 м.
* Інструкція користувача
* Гарантійний талон