Зарядна станція EcoFlow DELTA mini (882 Вт·г)
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 882 Вт*год |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
| Вхід для сонячної панелі | 300 Вт, 11 - 75 В DC, 10 А макс. |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12 В/24 В AC, 8 А макс |
| Вихідна потужність автомобільної зарядки | 12.6 В/10 А, 126 Вт макс |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 2200 Вт |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А, 12 Вт |
| Вихід USB-C | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 В 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12.6 В, 10 А, 126 Вт |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Застосування | Для всього будинку,Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 378 / 184 / 240 мм |
| Вага | 10.7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Зарядна станція EcoFlow DELTA mini (882 Вт·г)
Неймовірний об’єм енергії
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA mini відкриває лінійку професійних зарядних пристроїв. Незважаючи на вказану в назві приставку mini, цей зарядний пристрій має широкі можливості. Його потужність — 882 Вт·год, і цього достатньо, щоб забезпечити живленням усі ваші пристрої вдома чи на виїзді. При максимальній віддачі у 2100 Вт ви можете без проблем підключати потужні пристрої: холодильник, фен, електроплитку, вентилятор чи обігрівач.
Не обирай, що заряджати — заряджай все разом
EcoFlow DELTA mini може заряджати одночасно до дев’яти приладів.
Використовуй будь - де і якомога довше
EcoFlow DELTA mini має літій - іонний акумулятор, навіть після 800 зарядок він триматиме до 80% потужності. Зарядний пристрій досить портативний — його вага складає 11 кг.
Світовий лідер зі швидкісної зарядки — від 0 до 80% всього за годину
Заряджати DELTA mini можна не лише від розетки, хоча це найшвидший варіант — 1.6 години. Від автомобільної зарядки його можна повністю зарядити за 9.5 години, а від сонячної панелі Ecoflow Solar Panel 400 Вт — за 3 - 6 годин в залежності від погодних умов.
Заряджайся без обмежень
Завдяки мобільному додатку ви завжди можете керувати зарядною станцією на відстані та бачити, скільки залишилось заряду чи скільки споживається у цей момент. Купуючи EcoFlow DELTA mini, ви завжди будете впевнені, що не залишитесь без електроенергії в необхідний момент.
Чому портативна зарядна станція не заряджається до 100% і розряджається тільки до 20%?
* Станція налаштована за замовчуванням. Змініть налаштування граничних показників заряду та розряду своєї зарядної станції через мобільний додаток.