Опис товару
Комплект EcoFlow DELTA Max(2000) + DELTA Max Extra Battery
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Комплект |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 розетки, чиста синусоїда, загальна 2400 Вт (сплеск 4600 Вт), 230 В~ (50 Гц/60 Гц) |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 2016 Вт*год |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Кількість циклів | 800 циклів до 80%+ потужності |
| Випробування/тестування та сертифікація | CE WEEE CTP RCM KC |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
| Температура розряду | -20 °C ~ +45 °C |
| Час повної зарядки від розетки змінного струму | 1.6 години |
| Вхід для сонячної панелі | 11-100 В 13 А макс, 800 Вт макс |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12 В/24 В AC, 8 А макс |
| Вихідна потужність автомобільної зарядки | 12.6 В/10 А, 126 Вт макс |
| Час повної зарядки від сонячної панелі | 2 год. (4 панелі 110 Вт), 3.2-6.3 год. (2 панелі 400 Вт), 4.2-8.4 год. (4 панелі 160 Вт) |
| Час повної зарядки від автомобільної зарядки | 21 год. |
| Додатковий (розумний) акумулятор | Підтримує до 2 додаткових акумуляторів DELTA Max Extra Battery (продаються окремо) |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 3000 Вт |
| Швидка зарядка USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1.5 А, 18 Вт макс. |
| Спосіб зарядки | Автомобільний адаптер, Акумулятор, Генератор, Розетка AC, Сонячна панель |
| Вхід (напруга, струм) для зарядки змінного струму | 220-240 В~50 Гц/60 Гц, 10 А |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А, 12 Вт |
| Вихід USB-C | 2 порти 5 В / 9 В / 12 В / 15 В / 20 В, 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід DC5521 | 12.6 В/3 А, на порт |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12.6 В, 10 А, 126 Вт |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Wi-Fi | Так |
| Розміри | 497 / 242 / 305 мм |
| Вага | 22 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 799 ₴



