Комплект EcoFlow DELTA Max(1600) + DELTA Max Extra Battery
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Комплект |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 1612 Вт*год |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
| Вхідна потужність (живлення) зарядки AC Charge | X-Stream Charge 3400 Вт макс |
| Вхід для сонячної панелі | 11-100 В 10 А макс, 800 Вт макс |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 3000 Вт |
| Швидка зарядка USB-A | 2 порти, 5 В / 9 В / 20 В 2.4 А, 18 Вт макс. |
| Вхід (напруга, струм) для зарядки змінного струму | 220-240 В~50 Гц/60 Гц, 10 А |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А, 12 Вт |
| Вихід USB-C | 2 порти 5 В / 9 В / 12 В / 15 В / 20 В, 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід DC5521 | 2 порти 38 В, 3 А |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В постійного струму 8 А Макс |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Застосування | Для всього будинку,Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Вага | 22 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Комплект EcoFlow DELTA Max(1600) + DELTA Max Extra Battery
Комплект EcoFlow DELTA Max(1600) + DELTA Max Extra Battery. Завдяки додатковій батареї EcoFLow DELTA Max Extra Battery, потужність зарядної станції DELTA Max можна легко збільшити до 4032 Втч або 6048 Втч, продовживши час роботи основних пристроїв.
Застосування
Об'єм енергії EcoFlow DELTA MAX - 1612 Вт/г, чого вистачить, щоб забезпечити живленням 99% домашніх пристроїв.
За допомогою DELTA MAX SMART EXTRA BATTERY у комплекті сумарний запас збільшено до 3628 кВт/год. Станція може надавати вихідну потужність 2000 Вт, а за допомогою технології X – Boost – живити на піку до 2500 Вт.
За допомогою EcoFlow DELTA MAX ви можете підключити на половину доби телевізор або холодильник, на кілька циклів пральну машину, на 2 години електроплитку або мікрохвильову піч.
Ключові властивості і можливості
* Ємність 1600 Вт/год
* Вихід AC (х4) 230 В AC (50 Гц / 60 Гц)
* Вихід USB - A (х4) 12 Вт на порт, 5В DC, 2.4A
* Швидка зарядка USB-A (х2) 18 Вт, 5 В / 9 В / 20 В DC, 2,4 А макс.
* Вихід USB-C (х2) 100 Вт, DC 5В / 9В / 12В / 15В / 20В, 5А макс.
* Вихідна потужність автомобіля (х1) 126 Вт, 12,6 В DC, 10 A макс.
* Вихід DC5521 (×2) 38 В, 3 А макс. (на порт)
* Вхідна напруга AC 220-240 В AC
* Вхідна потужність AC X-Stream заряд 3400 Вт макс.
* Вхід для сонячної батареї 800 Вт, 11 - 100 В DC, 10 А
* Автомобільне зарядне вхід 12 В / 24 В DC, 8 А макс.
* Тип батареї літій-іонна
* Робоча температура від - 20С до +45С
Комплектація:
1. Комплект EcoFlow DELTA Max(1600)
2. DELTA Max Extra Battery