вверхвниз

Комплект EcoFlow DELTA + 4*110W Solar Panel 43-00360
- Готово до відправки
- Код: 43-00360
142 799 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комплект EcoFlow DELTA + 4*110W Solar Panel
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Комплект |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 1800 Вт (сплеск 3300 Вт) загалом 230 AC (50 Гц) |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 1260 Вт*год |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Кількість циклів | 800 циклів до 80%+ потужності |
| Випробування/тестування та сертифікація | UL CE FCC RoHS PSE |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
| Температура розряду | -20 °C ~ +45 °C |
| Час повної зарядки від розетки змінного струму | 1.6 години |
| Вхідна потужність (живлення) зарядки AC Charge | X-Stream Charge 1200 Вт макс |
| Вхід для сонячної панелі | 400 Вт 10-65 В DC, 10A макс |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12 В/24 В AC, 8 А макс |
| Вихідна потужність автомобільної зарядки | 108.8 Вт, 13,6 В постійного струму, 8 А макс |
| Час повної зарядки від сонячної панелі | 3.5-7 год. (3 панелі 160 Вт), 4-8 год. (4 панелі 110 Вт) |
| Час повної зарядки від автомобільної зарядки | 13.5 год. |
| Швидка зарядка USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1.5 А, 18 Вт макс. |
| Спосіб зарядки | Автомобільний адаптер, Акумулятор, Генератор, Розетка AC, Сонячна панель |
| Вхід (напруга, струм) для зарядки змінного струму | 220-240 В~50 Гц/60 Гц, 10 А |
| Вихід USB-C | 5 В / 9 В /15 В / 20 В / 3 А, 60 Вт Макс, на порт |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 799 ₴







