Комплект EcoFlow DELTA Mini + 220W Solar Panel
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Комплект |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 882 Вт*год |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
| Вхід для сонячної панелі | 300 Вт, 11 - 75 В DC, 10 А макс. |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12 В/24 В AC, 8 А макс |
| Вихідна потужність автомобільної зарядки | 12.6 В/10 А, 126 Вт макс |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 2200 Вт |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А, 12 Вт |
| Вихід USB-C | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 В 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12.6 В, 10 А, 126 Вт |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Розетка 220 B |
| Застосування | Для всього будинку,Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,З сонячною батареєю в комплекті,Швидка зарядка |
| Розміри | 378 / 184 / 240 мм |
| Вага | 10.7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Комплект EcoFlow DELTA Mini + 220W Solar Panel
Комплект EcoFlow DELTA Mini + 220W Solar Panel
Застосування
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA mini відкриває ряд професійних зарядних пристроїв. Незважаючи на вказану в назві приставку mini, цей зарядний пристрій має широкі можливості. Його потужність – 882 Вт·ч, і цього достатньо, щоб забезпечити живленням усі ваші пристрої вдома або на виїзді. При максимальній віддачі 2100 Вт можна без проблем підключати потужні пристрої: холодильник, фен, електроплитку, вентилятор або обігрівач.
Двостороння портативна сонячна панель EcoFlow потужністю 220 Вт це два в одному. З основною стороною 220 Вт і задньою стороною 155 Вт для навколишнього освітлення ви можете отримувати до 25% більше сонячної енергії та заряджати свою портативну електростанцію ще швидше. Спробуйте дзеркальну поверхню і ви отримаєте до 80% більше енергії.
Тонка цільна конструкція із загартованого скла робить його в п'ять разів міцнішим за аналогічні панелі, а також витримує нагрівання до 148°С.
Ключові властивості і можливості
* Ємність 882 Вт/год
* Вихід AC (х5) 230 В AC (50 Гц / 60 Гц)
* Вихід USB - A (х2) 12 Вт на порт, 5В DC, 2.4A
* Швидка зарядка USB-A (х1) 18 Вт, 5 В / 9 В / 12 В DC, 2.4 А макс.
* Вихід USB-C (х1) 100 Вт, DC 5 В / 9 В / 12 В / 15 В / 20 В, 5 А макс.
* Вихідна потужність автомобіля (х1) 126 Вт, 12,6В DC, 10 A макс.
* Вхідна напруга AC 220-240 В AC
* Вхідна потужність AC X-Stream заряд 900 Вт макс.
* Вхід для сонячної батареї 300 Вт, 11 - 75 В DC, 10 А макс.
* Автомобільне зарядне вхід 12В / 24В DC, 8 А макс.
* Тип батареї літій-іонна
* Робоча температура від - 20С до +45С
Комплектація:
1. EcoFlow DELTA mini
2. 220W Solar Panel