вверхвниз

Комплект EcoFlow DELTA Pro + 2*400W Solar Panel 43-00368
- Готово до відправки
- Код: 43-00368
134 399 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комплект EcoFlow DELTA Pro + 2*400W Solar Panel
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Комплект |
| Номінальна потужність | 3600 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 розетки, загальна потужність 1800 Вт (сплеск 2700 Вт) |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Кількість циклів | 3500 циклів до 80% потужності, 6500 циклів до 50% потужності |
| Хімія батареї/акумулятора | LFP (батарея LiFePO4) |
| Вхід для сонячної панелі | 1600 Вт Макс, 11-150 В, 15 А |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12 В/24 В AC, 8 А макс |
| Вихідна потужність автомобільної зарядки | 12.6 В/10 А, 126 Вт макс |
| Додатковий (розумний) акумулятор | Підтримка до двох DELTA Pro Smart Extra Battery/Smart Generator |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 4500 Вт |
| Порт Anderson | 12.6 В, 30 А |
| Швидка зарядка USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1.5 А, 18 Вт макс. |
| Вхід (напруга, струм) для зарядки змінного струму | 2900 Вт Макс, 230 В~12,5 А |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А, 12 Вт |
| Вихід USB-C | 2 порти 5 В / 9 В / 12 В / 15 В / 20 В, 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12.6 В, 10 А, 126 Вт |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Розетка 220 B |
| Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| Застосування | Для всього будинку,Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,З сонячною батареєю в комплекті,Швидка зарядка |
| Розміри | 635 / 285 /416 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | STREAM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 399 ₴


