Станція EcoFlow Power Hub
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Power Hub |
| Вихід змінного струму (AC) | Чиста синусоїда, загальна 3600 Вт (перенапруга 7200 Вт), 230 В, 50 Гц/60 Гц |
| Випробування/тестування та сертифікація | UL Standard, FCC,ICES |
| Вхідна потужність (живлення) зарядки AC Charge | X-Stream Charge 3000 Вт макс |
| Вхід для сонячної панелі | 15-150 В 30 А, 1600 Вт Макс |
| Вхід (напруга, струм) для зарядки змінного струму | 220-240 В~50 Гц/60 Гц, 10 А |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм |
| Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| Застосування | Для всього будинку,Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Колір | Чорний з сірим |
| Робоча температура | −25°C ~ +60°C |
| Розміри | 300 /480 /140 мм |
| Вага | 14 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Станція EcoFlow Power Hub
Станція EcoFlow Power Hub - перша в галузі система живлення «п'ять в одному», що включає два контролери точки максимальної потужності (MPPT) сонячних панелей, один зарядний пристрій DC-DC для зарядки акумуляторів з MPPT, один перетворювач з функцією зарядки та один понижувальний перетворювач DC-DC. Завдяки меншій кількості компонентів EcoFlow Power Hub користувачам простіше розширювати комплекти живлення EcoFlow Power Kits. Крім того, акумулятори EcoFlow LFP можна штабелювати один на одного. Для економії простору користувачі можуть скласти до трьох акумуляторів LFP. Станція EcoFlow Power Hub легко замінює 12-вольтні системи, оскільки вона поставляється з понижувальним DC-DC модулем для тих, хто вже встановив систему живлення у своєму автобудинку. А 48-вольтна система дозволяє забезпечувати максимальну вихідну потужність 3600 Вт для живлення надпотужних приладів, включаючи кондиціонери, водонагрівачі та фени.
Характеристики:
Основний вихід/частота змінного струму
Чиста синусоїда, 3600 Вт (перенапруга 7200 Вт), 230 В, 50 Гц/60 Гц
Головний вихід постійного струму: 13,6 В/70 А 1000 Вт Макс.; 26,4 В/60 А, 1600 Вт Макс
Головний вхід змінного струму: Швидка зарядка X-Stream 3000 Вт макс., 13 A макс
Основна вхідна напруга/частота змінного струму: 220-240 В, 50 Гц/60 Гц
Вхід для сонячної зарядки: 15-150 В 30 А, 1600 Вт Макс
Вхід зарядки генератора: 13 В-60 В, 60 А, 1000 Вт Макс
Робоча температура: Від -25℃ до 60℃
Температура заряду, зберігання: Від -25℃ до 60℃