Комплект енергонезалежності Ecoflow Power Get Set Kit (Без Батарей)
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Комплект |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 70 А |
| Серія | EcoFlow Power Kit |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм |
| Застосування | Для всього будинку,Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Розміри | 480 / 300 / 140 мм |
| Вага | 14 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Комплект енергонезалежності Ecoflow Power Get Set Kit (Без Батарей)
Комплект енергонезалежності Ecoflow Power Get Set Kit (Без Батарей).
EcoFlow Power Kits - перша у світі інтегрована система енергозабезпечення типу plug and play (швидко встановлюйте та одразу користуйтесь), розроблена спеціально для автономних будинків і трейлерів.
Застосування
Інноваційні комплекти Power Kit розроблені з урахуванням модульності та компактності, орієнтовані на життя поза централізованою електромережею та пропонують більші можливості, ніж стандартна портативна електростанція або наявні модульні енергетичні рішення.
Енергетичні комплекти EcoFlow Power Kit підтримують різні способи підзарядки, які можна комбінувати для швидкої зарядки акумуляторів. Здійснюйте зарядку від сонячних панелей, використовуйте енергію власного автомобіля (можна під'єднати до акумулятора авто), підключайте зовнішнє джерело живлення - Smart Generator EcoFlow.
Станція EcoFlow Power Hub - перша в галузі система живлення «п'ять в одному», що включає два контролери точки максимальної потужності (MPPT) сонячних панелей, один зарядний пристрій DC-DC для зарядки акумуляторів з MPPT, один перетворювач з функцією зарядки і один знижуючий перетворювач DC-DC.
Завдяки меншій кількості компонентів EcoFlow Power Hub користувачам простіше розширювати або розукрупнювати комплекти живлення EcoFlow Power Kits. Крім того, акумулятори EcoFlow LFP можна штабелювати один на одного. Для економії простору користувачі можуть скласти до трьох акумуляторів LFP.
Станція EcoFlow Power Hub легко замінює 12-вольтні системи, оскільки вона поставляється з понижувальним DC-DC модулем для тих, хто вже встановив систему живлення у своєму автобудинку. А 48-вольтна система дозволяє забезпечувати максимальну вихідну потужність 3600 Вт для живлення надпотужних приладів, включаючи кондиціонери, водонагрівачі та фени.
Ключові властивості і можливості
* Застосування всередині приміщення
* Робочий елемент реле
* Місце встановлення кріплення на стіну
* Матеріал корпусу пластик, метал
* Колір сірий
* Діапазон робочої напруги 220 - 240 В
* Максимальний струм 70 А
* Допустима потужність 3.6 кВт
* Робоча температура -25 до 60
* Розміри 480 / 300 / 140 мм
* Вага 14 кг
Комплектація
1. Станція EcoFlow Power Hub