Зарядна станція EcoFlow DELTA 2
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 розетки, загальна потужність 1800 Вт (сплеск 2700 Вт) |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність | 1024 Вт*год |
| Кількість циклів | 3000 циклів до 80% потужності |
| Хімія батареї/акумулятора | LFP (батарея LiFePO4) |
| Вхідна потужність (живлення) зарядки AC Charge | 1100 Вт |
| Вхід для сонячної панелі | 11-60 В, 15 А, 5 макс |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12 В/24 В AC, 8 А макс |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 2700 Вт |
| Швидка зарядка USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1.5 А, 18 Вт макс. |
| Спосіб зарядки | Автомобільний адаптер, Акумулятор, Генератор, Розетка AC, Сонячна панель |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А, 12 Вт |
| Вихід USB-C | 2 порти 5 В / 9 В / 12 В / 15 В / 20 В, 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід DC5521 | 2 порти, 12.6 В/3 А, 38 Вт |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12.6 В, 10 А, 126 Вт |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Розетка 220 B |
| Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| Застосування | Для всього будинку,Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Колір | Чорний з сірим |
| Розміри | 400 / 211 / 281 мм |
| Вага | 12 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Зарядна станція EcoFlow DELTA 2
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 2 для будь-яких потреб в домашньому користуванні та за межами міста.
Підключайте до 90% вашої побутової техніки
Вихідна потужність змінного струму 1800 Вт означає, що ви можете живити понад 90% вашої побутової техніки: мікрохвильову піч, холодильник, кавоварку, гриль, гаджети та багато іншого. Без проблем підключайте до 13 пристроїв одночасно. На відміну від інших брендів, DELTA 2 запобігає перевантаженню від пристроїв до 2200 Вт завдяки технології X-Boost.
Легко збільшуйте ємність акумулятора
Ємності DELTA 2 - 1024 Вт·год вистачить для живлення необхідних приладів у побуті протягом кількох годин поспіль. Потрібно ще більше? Додайте додаткову батарею DELTA 2 Smart Extra Battery , щоб отримати 2048 Вт·год, або додаткову батарею DELTA Max Extra Battery для отримання загальної ємності 3040 Вт·год.
Найшвидша зарядка серед аналогів на ринку
З повністю оновленою технологією X-Stream відчуйте найшвидшу зарядку за до1помогою змінного струму: 0-80% за 50 хвилин і 0-100% за 80 хвилин.
Швидка зарядка від сонячного світла
Підключайте станцію до сонячних панелей і заряджайте за 3-6 годин за допомогою портативних сонячних панелей 1x400W або 2x220W. Завдяки інтелектуальному алгоритму MPPT (відстеження максимальної потужності) DELTA 2 може активно визначати напругу та струм у режимі реального часу, щоб досягти максимальної точки потужності з ефективністю >98%.
Виберіть із ряду сонячних панелей EcoFlow, щоб отримати необхідну швидкість заряду станції (110 Вт, 160 Вт, 220 Вт, 400 Вт). Завдяки цьому ви матимете доступ до електроенергії будь-де.
Створена для роботи в 6 разів довше
Оновлений LFP-акумулятор забезпечує ще більше циклів повної зарядки та розрядки без втрати ефективності заряду. DELTA 2 стане вашим надійним партнером на довгі роки.
Безпека перш за все
Вбудована система керування DELTA 2 регулює життєво важливі функції та сповіщає про будь-яку небезпеку, стан і заряд акумулятора. Таким чином, допомагає підтримувати станцію в безпеці для довшого строку її роботи.
Готова до надзвичайних ситуацій
Використовуйте DELTA 2 як EPS (аварійне джерело живлення) для автоматичного перемикання на живлення від портативної зарядної станції, коли електропостачання від централізованої мережі вимикається.
Контроль з будь-якого місця
Користуйтесь додатком EcoFlow, щоб керувати DELTA 2 з будь-якого місця за допомогою Wi-Fi. Або підключайтесь за допомогою Bluetooth, коли немає доступу до інтернету. У будь-якому випадку ви можете легко перевірити дані про зарядку, налаштувати параметри та слідкувати за споживанням підключених приладів.
Частина екосистеми, яка постійно розширюється
DELTA 2 працює у парі з іншими продуктами EcoFlow. Підключайте станцію до сонячних панелей EcoFlow Solar Panel, додаткових батарей тощо.