Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 300 Вт 256Wh
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 600 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 1 порт 220-240В 300 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність | 256 Вт*год |
| Кількість циклів | 3000 |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 вихід автомобільної зарядки 11-30В/8A 110Вт |
| Час повної зарядки від розетки змінного струму | 1 година |
| Вхід для сонячної панелі | 110 Вт 11-30В/8A |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А DC 100 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | EcoFlow |
| Порти USB | USB-А: 2 порти 12 Вт (5В/2.4A); USB-C: 1 порти 100 Вт (5/9/12/15/20В 5A) |
| Серія | EcoFlow River |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Wi-Fi | Так |
| Bluetooth | Так |
| Застосування | Для котлів,Для ноутбуків,Для роутерів |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Колір | Сірий,Чорний |
| Робоча температура | 20° C ~ +30 ° C |
| Розміри | 245 / 214 / 142 мм |
| Вага | 3.5 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 300 Вт 256Wh
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 з номінальною потужністю 300 Вт, піковою потужністю 600 Вт, вихідна напруга 200-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 256 Втг. Можливість заряджання станції від електромережі, від сонячних панелей максимальною потужністю 110 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті).
Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку та у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
* Кілька способів заряджання пристрою:
* від електромережі за допомогою вбудованого зарядного пристрою;
* від сонячних панелей максимальною потужністю 110 Вт (слід придбати окремо);
* від електромережі та сонячних панелей;
* від автомобільної зарядки (кабель у комплекті).
* Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 порівняно з іншими має такі переваги як швидша зарядка, підвищена кількість циклів заряду-розряду, низький саморозряд, великий ККД, невелика вага.
* Швидка зарядка PD (Power Delivery) 100 Вт для підключених пристроїв – це технологія, що забезпечує швидке заряджання акумуляторів смартфонів та ноутбуків.
* Швидка зарядка станції з технологією X-Stream : 0-80% за 50 хв і 0-100% за 60 хвилин.
* За допомогою застосунку EcoFlow ви можете повністю контролювати та керувати енергоспоживанням свого будинку з будь-якого місця.
* LCD-дисплей для відображення стану роботи зарядної станції та АКБ.
* BMS-система для моніторингу та керування станом акумуляторної батареї.
* Система захисту від перезаряду, перерозряду, перенапруги, перевантаження за струмом, короткого замикання, перегріву.
Ключові властивості
* Потужність пристрою номінальна 300 Вт, пікова 600 Вт.
* Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 256 Втг, кількість циклів розряду-заряду АКБ 3000.
* Вхідні та вихідні порти:
* вхід постійної напруги (для сонячних панелей): 110 Вт 11-30В;
* вхід автомобільної зарядки: 100 Вт 12 В DC, 8А макс;
* вихід змінного струму (AC): 1 порт 220-240В 300 Вт, чиста синусоїда;
* вихід постійної напруги (DC): 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 12.6В/8A 100 Вт;
* порти USB-A: 2 порти 5В/2.4A, 12 Вт;
* порти USB-C: 1 порт 5/9/12/15/20В 5A 100 Вт.
* Габаритні розміри складають 245 / 214 / 142 мм, вага 3.65 кг.