вверхвниз

Відеореєстратор DHI-NVR2116-I2 Dahua 99-00010279
- Готово до відправки
- Код: 99-00010279
7 245 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR2116-I2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| IP-камери | 16 |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 72 - 144 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (5 з камерою) |
| Розпізнавання облич (пошук) | До 10 баз даних облич із 5000 зображеннями |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 12 Мп , 1 канал 8 Мп, 3 канала 4 Мп, 6 каналов 1080р 25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Відеокодек | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2х USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45, 10/100/1,000 Мбіт/с |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 205× 207 × 48 мм |
| Вага | 450 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 245 ₴





