вверхвниз

Кронштейн для настінного кріплення PFB305W Dahua 99-00000711
- Готово до відправки
- Код: 99-00000711
765 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Кронштейн для настінного кріплення PFB305W Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | SD49, SD6CE, DH-PFA106, DH-PFA120, DH-PFA150, DH-PFA151 |
| Навантаження | 5 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 200x160x115 мм |
| Вага | 870 г |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴



