вверхвниз

IP-відеокамера 2Mp Hikvision DS-2CD2423G2-I 2.8mm з мікрофоном 99-00008147
- Готово до відправки
- Код: 99-00008147
4 692 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера 2Mp Hikvision DS-2CD2423G2-I 2.8mm з мікрофоном
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Кути огляду | Г: 108.8°, В: 57.7°, Д: 129.4° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 -1/100,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90°, оберт: 0 ° - 360° |
| Виявлення об'єкта | 39 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ISAPI, ONVIF, SDK |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення перетину лінії,Виявлення руху,Класифікація цілей |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 102.9 / 65.2 / 32.6 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 692 ₴







