вверхвниз

PoE-комутатор RG-NBS3200-24GT4XS-P Ruijie 99-00008411
- Готово до відправки
- Код: 99-00008411
56 459 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
PoE-комутатор RG-NBS3200-24GT4XS-P Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Швидкість пересилання пакетів | 96 мп/с |
| VlLAN | Підтримує 4094х |
| Розмір таблиці MAC | 16K |
| Кількість портів | 28 |
| Кількість SFP-портів | 4 |
| Пропускна здатність | 336 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 4 SFP+ 10GBase-X |
| PoE | Так |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Робоча температура | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розміри | 440 х 357 х 44 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 459 ₴







