Бінокуляр нічного бачення AGM NVG-40 NL1
| Бренд | AGM |
| Тип пристрою | Бінокуляр нічного бачення |
| Батарея | одна CR123A (3В) або AA (1.5 В) |
| Електронно-оптичний перетворювач | Gen 2+ "Level 1" |
| Роздільна здатність зображення | 51-64 штр/мм (штрихів на міліметр) |
| Чистота полю зору | Зона (рівень) 1 практично немає видимих плям, Gen 2 IIT – найвища роздільна здатність |
| Система лінз | 27 мм; F/1.3 |
| Поле зору | 40° |
| Діапазон фокусування | 0.25 м до нескінченності |
| Діоптрійне регулювання | -6 - +2 dpt |
| Час роботи від батареї | до 20 годин при 20°C (до 80 годин з додатковою батареєю) |
| Збільшення | 1x |
| Особливості моделі | ІЧ-підсвічування, ручне регулювання посилення, вимкнення яскравого світла, автоматичне вимкнення |
| Індикатори | Низький заряд батареї; Надмірні умови освітлення |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40°C - +50°C |
| Розміри | 115 × 118 × 74 мм |
| Вага | 645г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бінокуляр нічного бачення AGM NVG-40 NL1
Бінокуляр нічного бачення AGM NVG-40 NL1 з можливістю використання без допомоги рук, побудований на основі високоякісного електронно-оптичного перетворювача Gen 2+ зелений люмінофор. Роздільна здатність 51-64 штр/мм, система лінз 27 мм, F/1.3. Має вбудоване джерело інфрачервоного світла для читання в темряві.
Застосування
Завдяки високоякісній оптиці та надійній електроніці NVG-40 NL1 забезпечує яскраве та чітке зображення нічного бачення навіть у найважчих умовах.
Ключові властивості та можливості
* Основні характеристики: система лінз 27 мм, F/1.3, поле зору 40°, роздільна здатність зображення 51-64 штрихів на міліметр (штр/мм), діапазон фокусування 0.25 м до нескінченності, діоптрійне регулювання -6~+2 dpt.
* Справжнє стереоскопічне бачення.
* Вбудоване інфрачервоне підсвічування.
* Функція відсікання яскравого світла забезпечує захист високоякісної фотокатодної трубки.
* NVG-40 також оснащений ручним керуванням посиленням, яке регулює яскравість зображення, забезпечуючи найвищу можливу якість зображення навіть за мінливих умов освітлення.
* Можливість кріплення на голові або шоломі для роботи без використання рук.
* Ергономічні, прості та зручні елементи керування.
* Від однієї лужної батареї AA або батареї CR123A, NVG може працювати до 20 годин.
* Компактний і легкий корпус.
* Комплектація: пристрій нічного бачення, кронштейн NVG із байонетом/рогом, захисний щиток (2), захисне вікно (2), м’який футляр для переноски, тканина для об’єктива, адаптер для батареї, інструкція користувача.
* Для використання NVG «без рук», його можна встановити на багато різних кріплень, таких як AN/PVS-7D, AN/PVS-14, AN/PVS-7A/C, AN/PVS-15 і ПВС-18 або кріплення з міні-рейкою. Ці кріплення слід придбати окремо. Інтерфейсний башмак NVG (попередньо встановлений) використовується для встановлення NVG на стандартну гарнітуру типу «хвіст ластівки» і кріплення для шолома.