вверхвниз

Відеореєстратор DHI-NVR2116HS-I2 Dahua 99-00009987
- Готово до відправки
- Код: 99-00009987
7 425 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR2116HS-I2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| IP-камери | 16 |
| Роздільна здатність відеовиходу | 4K |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| SMD | 4 реєстратором, 6 камерою |
| Вхідний потік | 144 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 1 реєстратором, 4 камерою |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 реєстратором, 5 камерою |
| Розпізнавання облич (режим) | 6 атрибутів: стать, вік, окуляри, вираз обличчя, маска, борода |
| Tracking (тригерні події) | Виявлення руху; маскування приватності; втрата відео; сигналізація PIR; IPC сигналізація |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | AI вимкнено: 1-канальний 12MP 25 к/с; 1-канальний 8 МП при 25 к/с; 2-канальний 5MP 25 к/с; 3-канальн |
| Аудіоінтерфейси | RCA 1 вх/1 вих |
| Відеокодек | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 1× передній USB2.0; 1 × задній USB2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45, 10/100/1,000 Мбіт/с |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 260 × 232.7 × 47.6 мм |
| Вага | 810 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 425 ₴






