вверхвниз

IP-відеокамера 8MP Dahua DH-IPC-HFW3841E-S-S2 f=2.8mm з мікрофоном 99-00010274
- Готово до відправки
- Код: 99-00010274
8 235 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HFW3841E-S-S2 f=2.8mm з мікрофоном
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| ROM/RAM | 128 Мб/1Гб |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Кути огляду | Г: 107°; В: 56°; Д: 127° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.007 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.4 |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Виявлення об'єкта | 87 м |
| Спостереження за об'єктом | 35 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Відеокодек | AI H.264, AI H.265, H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Сумісність | CGI, Genetec, Milestone, ONVIF, P2P |
| Підтримка браузерів | IE11; Firefox; Chrome |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей,Розумне виявлення руху (SMD) |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання | 3.8-7.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 192.7 / 70.5 / 66.4 мм |
| Вага | 590 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 235 ₴







