Радіостанція Hytera HP-705 UHF 350-470MHz Li-Pol 2400mAh
| Бренд | Hytera |
| Тип пристрою | Радіостанція |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.91" OLED |
| Вихідна потужність | 1 Вт/4 Вт |
| Діапазон робочих частот | UHF 350-470 МГц |
| Напруга | 7.7 В |
| Чутливість приймача | 0.18 мкВ цифровий режим / 0.18 мкВ аналоговий режим |
| Підтримка Bluetooth | 5.0 BLE+EDR |
| Супутникова система навігації | BDS, GPS, ГЛОНАСС |
| Кількість зон / груп | 64 |
| Батарея | 2400 мА•год літій-полімер |
| Кількість каналів | 1024 |
| Режими роботи | Аналоговий,Цифровий |
| Час роботи від батареї | 22 години з GNSS / 26 годин без GNSS |
| Bluetooth | Так |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 132 x 55 x 29.5 |
| Вага | 290 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Радіостанція Hytera HP-705 UHF 350-470MHz Li-Pol 2400mAh
Ключові властивості та можливості
* Радіостанція працює у цифровому та аналоговому режимах. Діапазон робочих частот UHF 350-470 МГц.
* Підтримка цифрового транкінгу – автоматичного та динамічного розподілення каналів зв’язку серед великої кількості користувачів.
* 0.91-дюймовий екран забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що підвищує ефективність використання.
* Передача аудіо та даних через Bluetooth 5.0 дає змогу працювати в бездротовому режимі.
* Радіостанція має більш гучний та чистий звук завдяки покращеному передньому динаміку та технології шумоподавлення на основі штучного інтелекту, що скорочує небажаний фоновий шум та мікрофонний ефект.
* Завдяки функції відстеження місця розташування системами ГЛОНАСС/GPS/BDS ви зможете вести моніторинг транспортних засобів, вантажів і користувачів у режимі реального часу.
* Рація обладнана тактильною PPT-кнопкою, двома програмованими кнопками та окремою кнопкою аварійного виклику, ручками для зміни гучності/каналів/контактів, а також слотом під MicroSD-карту.
* Акумулятор Li-Pol 2400 мАг забезпечує робочий цикл 5/5/90, при цьому протягом всієї робочої зміни в 26 годин передавач може використовуватися в режимі високої потужності.
* Покращена механічна конструкція та компактний літій-полімерний акумулятор були розроблені спеціально для HP-705, тому радіостанція має товщину всього 29.5 мм та масу 290 г.
* Радіостанція протестована за військовими стандартами MIL-STD 810G для використання у важких умовах і має водонепроникність класу IP68.