вверхвниз

Маршрутизатор RG-EG305GH-P-E Ruijie 99-00011589
- Готово до відправки
- Код: 99-00011589
15 059 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Маршрутизатор RG-EG305GH-P-E Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| ROM/RAM | RAM 512 Мб |
| Кількість портів | 5 |
| Процесор | 2 ядра, 1.35 ГГц |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Ethernet-порти (Uplink) | WAN 1×10/100/1000 Base-T; LAN/WAN 3×10/100/1000 Base-T |
| Локальне сховище | 256 Мб SPI NAND FLASH |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 54В/1.48A |
| Споживана потужність PoE | 60 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 202 / 28 / 108 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 059 ₴







