вверхвниз

Двохдіапазонний ретранслятор Mesh Wi-Fi RG-EW1200R Ruijie 99-00011593
- Готово до відправки
- Код: 99-00011593
2 399 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Дводіапазонний ретранслятор Mesh Wi-Fi RG-EW1200R Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Ретранслятор |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| Кількість портів | 1 |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 2.4 GHz: 300 Mbps; 5 GHz: 867 Mbps |
| Живлення | 100-240В |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Особливості моделі | Репітер, маршрутизатор, точка доступу, WISP, WPS |
| Підключення | Бездротове |
| Розміри | 128 / 102 / 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴





