SIP-телефон SP-R50P V2 Akuvox
| Бренд | Akuvox |
| Тип пристрою | SIP-телефон |
| Дисплей | LCD |
| Діагональ екрану | 2.3″ |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Живлення | PoE, 5 В/1 A |
| Особливості моделі | Підтримка 2 ліній (2 SIP-акаунта) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний,Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Пакування: 209 / 199 / 104 мм |
| Вага | 800 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару SIP-телефон SP-R50P V2 Akuvox
SIP-телефон Akuvox SP-R50P V2 оснащений двома SIP-акаунтами з підтримкою HD-звуку, з вбудованим двопортовим PoE-комутатором 10/100M, записна книжка на 500 записів, чорний список (100 записів), журнал дзвінків (100 записів), 2.3" 132x64 графічний LCD-дисплей з підсвічуванням, обсяг пам'яті 8 Мб.
Застосування
Цей телефон застосовується для оснащення типового робочого місця співробітників, які здійснюють досить велику кількість дзвінків і потребують наявність додаткової паралельної лінії. Даний телефон також підійде і для домашнього використання, а також в парі з IP/SIP-домофоном Akuvox в якості постійного абонентського пристрою, утримуючи при цьому постійне з'єднання з другою «міською» SIP-лінією. Наявність вбудованого двохпортового комутатора 10/100 дасть вам змогу не втрачати вільний Ethernet-порт і під'єднати ваш ПК до мережі компанії або домашньої мережі через мережевий порт на телефоні.
Ключові властивості та можливості
* Можливості телефонного зв'язку:
* Підтримка 2-х ліній (2 SIP акаунти – перемикання кнопками L1/L2).
* Записна книжка (500 записів), чорний список (100 записів), журнал дзвінків (100 записів).
* Підтримка очікування виклику, переадресація, перемикання виклику.
* Утримання виклику, вимкнення мікрофона, автовідповідач, перенабір, DND.
* Автоматичний перенабір, повернення дзвінка.
* Локальний тристоронній конференц-зв'язок.
* Підтримка PoE.
* Виділений сигнал виклику за кодом країни.
* Прямий IP-дзвінок.
* Налаштування рівня гучності та мелодії дзвінка.
* Режим швидкого набору та гарячої лінії.
* Режим енергозбереження.
* Перехоплення пакетів мережі.
* Попереднє налаштування маршруту з'єднання.
* XML-браузер.
* Гаряча зміна конфігурації.
* Блокування клавіатури.
* Дії за сценарієм URL/URI.
* Підтримка 5 віддалених адресних книг.
* Підтримка LDAP (домени).
* Багатомовний графічний інтерфейс.
* Можливості вбудованої міні-АТС:
* SMS, голосова пошта, MWI-повідомлення.
* Музика в режимі утримання, перемикання на інший номер.
* Відповідь на дзвінок, групова відповідь на дзвінок.
* Анонімні виклики, прийняття/відхилення анонімних викликів.
* Тристоронній конференц-зв'язок.
* Безпека: підтримка HTTPS (SSL) / SRTP для шифрування аудіоданих / виділеного логіну, SIP через TLS, адміністративні можливості.
* Автоконфігурація через FTP/TFTP/HTTP/HTTPS/PnP: з'єднання через IP-АТС за номером / за URL-адресою, конфігурування та налаштування через web-інтерфейс, клавіатуру та автоконфігурування за допомогою сервера конфігурації.