вверхвниз

Точка доступу RG-RAP6262(G) Ruijie 99-00011698
- Готово до відправки
- Код: 99-00011698
15 059 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Точка доступу RG-RAP6262(G) Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 256 |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 6 (802.11ax) |
| Кількість портів | 2 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 × 10/100/1000 Base-T |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax); Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave2); Wi-Fi 4(IEEE 802.11n) |
| Wi-Fi | Так |
| Підтримка PoE | IEEE 802.3at |
| Антена | 2.4 GHz, 2 × 2, MU-MIMO; 5 GHz, 2 × 2, MU-MIMO |
| Дальність виявлення | 2.4 ГГц: 100 м, 5 ГГц: 300 м |
| Живлення | DC 12В/1.5A |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Клас захисту | IP68 |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Розміри | 200 × 220 × 166 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип антени | Зовнішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 059 ₴








