Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HFW2449S-S-IL Dahua 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Кути огляду | Г: 95°; В: 52°; Д: 114° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м – LED,30 м – ІЧ |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 50 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B/Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Підтримка браузерів | IE; Chrome; Firefox |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 2 - 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 166.2 × 70 × 70 мм |
| Вага | 480 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴









