IP-відеокамера 8Mp Light Vision VLC-5840DI (Linklemo) f=3.6mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Кути огляду | 89° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Linklemo |
| Спрацювання за подією | За часом, За рухом, Ручний, Тривога |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP33 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -25 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 10% - 80% |
| Розміри | Ø 119 / 90 мм |
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 8Mp Light Vision VLC-5840DI (Linklemo) f=3.6mm
IP-відеокамера Light Vision VLC-5840DI (Linklemo) для внутрішнього встановлення з роздільною здатністю 8 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 25 м. Можливе живлення через PoE. Пластиковий купольний корпус із класом захисту IP33.
Застосування
Камеру у пластиковому корпусі з класом захисту IP33 можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 8 Мп.
* Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 3840*2160 пікселів складає 15 кадрів на секунду.
* Світлочутливість Color [email protected]; B/W [email protected].
* Матриця Fullhan 4K DSP+1/2.8" SONY 8MP CMOS.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм, кут огляду 89°.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 25 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Мережевий протокол ONVIF, камера сумісна з відеореєстраторами інших виробників, зокрема популярних брендів Dahua та Hikvision.
* Ведеться запис за детекцією руху.
* Простий віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android через застосунок Linklemo, в який приходять push-сповіщення про рух.
* Можливість підключитися через web-інтерфейс та зайти в налаштування камери.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла).
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
* Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.