Кероване реле ITV U-Prox Relay AC
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Реле |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Метод роботи | Імпульсний, тригерний (бістабільний) |
| Живлення | 110-250В змінного струму, 50-60Гц |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 44 х 36 х 19,4 мм |
| Вага | 55 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Кероване реле ITV U-Prox Relay AC
U-Prox Relay AC – бездротове кероване реле змінного струму, призначене для дистанційного керування приладами, з можливістю вимірювання споживання підключеного пристрою. Реле підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
Ключові властивості
* Кероване реле з живленням 110…250 В змінного струму.
* Вихід COM/NO 250VAC/10A або 30VDC/10A DC максимум.
* Імпульсний, тригерний (бістабільний) режими роботи.
* Кількість спрацювань > 100000.
* Час спрацьовування налаштовується: 0.1-250 секунд.
* Максимальний час затримки відповіді 5 секунд.
* Двосторонній, шифрований, з визначенням саботажу (глушіння) радіозв’язок. Дальність зв'язку до 4800 м на відкритому просторі.
* Мініатюрний корпус, габаритні розміри 44 / 36 / 19.4 мм, вага 55 грам.
Особливості встановлення
Пристрій розроблено для керування іншими електричними пристроями з навантаженням до 10А та повинен встановлюватись у розподільних коробках глибиною не менше 60 мм або в інших захисних корпусах.
Електромонтажні роботи з встановлення пристрою повинні виконуватись лише кваліфікованим та ліцензованим електриком з дотриманням національних правил та стандартів при виключеному електроживленні.