Опис товару
Тепловізійний монокуляр Dahua TPC-M40-B19-G
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Тепловізійний монокуляр |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.4" 1280 × 960 |
| Теплова чутливість (NETD) | Менше 35 мK F=1.0 |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Цифровий зум | 4 рівня |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 400x300 |
| Розмір пікселя | 17 мкм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 19 мм |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 20.4°; В: 15.3° |
| Палітра | Alarm,Black hot,Red iron,White hot |
| Локальне сховище | Micro SD 256 Гб |
| Час роботи від батареї | 5 годин без Wi-Fi hotspot |
| Підтримка Wi-Fi | Hotspot |
| Відстань спостереження | 650 м |
| Інтерфейси | microUSB |
| Живлення | 5В, 0.5А |
| Особливості моделі | виявлення вогню, трасування гарячих/холодних точок |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 188 × 67 × 69 мм |
| Вага | 450 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 200 ₴







